Чому Аудіокнига ?

Навряд чи є діти, які б не любили перед сном слухати казки чи цікаві історії, розглядати картинки, обговорювати героїв … З мамою чи
татом, бабусею чи дідусем… Це ж так цікаво ! Проте не завжди в нас, в батьків, є достатньо часу, можливості та бажання, щоб задовольнити таку дитячу потребу.
І саме тут у пригоді стане Аудіокнига. Аудіокнига -це аудіозапис будь-якого літературного твору ( казка, оповідання, повість і т.д ). Вона може бути записана на диск, флешку, чи відтворюватись в режимі «онлайн» .

Чому Аудіокнига?

Компактність. Аудіокнига не займає багато місця, особливо, якщо її можна послухати онлайн. ЇЇ неможливо загубити. Все, що потрібно -це Ваш гаджет та мережа Інтернет.

Зручність. Аудіокнигу можна слухати в траспорті, на природі чи в ліжку перед сном ; як в навушниках, так і без них.

Краще засвоєння змісту прослуханої книги . Не потрібно зосереджуватись на неправильно прочитаних словах чи розглядати
малюнки.

Розвиток уяви. Дитяча уява – безмежна. А те, що діти уявляють слухаючи аудіокнигу, відрізняється від власне читання книги.

Концентрація уваги. Інформація, що легко сприймається на слух , сприяє розвитку пам’яті.
Добре озвучені книги сприяють розвитку мови та збільшують словниковий запас дитини, розвивають її артистичні здібності.

Музичне оформлення Аудіокниги сприяє цікавішому прослуховуванню та розвиває у дітей музикальність , добрий смак та любов до музики.
Завдяки Аудіокнигам дитина знайомиться з літературним твором , не завдаючи шкоди очам.

Можливість подвійного сприйняття інформації – слухати аудіозапис та читати ту ж саму книгу. Проте Аудіокниги повинні залишатись лише доповненням до основного читання, щоб не відбити бажання у дитини самостійно читати. І батькам не слід зловживати ними, адже живого спілкування не замінять навіть усі аудіокниги світу.

Тому читайте дітям книги, слухайте дитячі аудіокниги , а основне – спілкуйтесь…

слухати онлайн