ЛОБО – ВОЛОДАР КУРУМПО

lobo-volodar-kurumpo-ernest-seton-tompson-audioknyha-ukrainskoiu-movoiu-slukhaty-onlain-svit-kazok-audio-pro-vovkiv

Лобо – володар Курумпо

Е.Сетон-Томпсон

Переклад українською – Лариса Боженко

Читає – Віка Віківна

Курумпо – велика скотарська округа на півночі Нью-Мексико. Це край соковитих пасовищ, де вигулюють незліченні стада, край високих гір, грімкотливих потоків, що впадають у річку Курумпо, від якої і походить назва місцевості. Могутнім володарем, чия свавільна влада простяглася на весь край, був тут старий сірий вовк.

Ілюстрації – К.Бородачева, В.Горбатов

Старий Лобо, або володар Лобо [Лобо – іспанською – вовк], як його називали мексиканці, був ватажком зграї сірих вовків, що спустошували долину Курумпо впродовж багатьох років. Усі місцеві скотарі та пастухи добре знали цього хижака. Кожні відвідини Лобо і його вірної зграї наганяли смертельний жах на тварин і викликали напад безсилої люті у їхніх господарів. Старий Лобо – справжній велетень – був надзвичайно дужим і хитрим звіром. Його нічне виття враз розпізнавали усі тутешні люди. Звичайний вовк годинами вив обіч пастушого табору, і ніхто на те не зважав, а коли луна доносила з ущелини могутнє виття старого ватажка, пастухів огортав неспокій: вони готувалися дізнатися вранці про нові безчинства сірої ватаги.

Слухати аудіокнигу “ЛОБО – ВОЛОДАР КУРУМПО” :

* Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК“: http://www.youtube.com/c/SvitKazok

* П і д т р и м а т и проєкт “СВІТ КАЗОК”: https://www.svitkazok.in.ua/donate/

Слухати аудіокниги про тварин українською мовою:

Пригоди кота Мартина”, автор – Дмитро Павличко

Кіт Мартин мишей не їсть.
А за рибою аж плаче.
За одну щупачу кість
Плем’я дав би він мишаче.

“Качка Джемма”, автор – Беатрікс Поттер

Послухайте-но цікаву історію про качку на ім’я Джемма, а на прізвище Хлюпводиця.

Так от, в одного фермера жила-була качка Джемма і її жахливо турбував той факт, що дружина фермера не дозволяла їй висиджувати своїх каченят.

“ВОЛЬТ”

Вольт володів надзвичайною силою, яка допомагала йому в боротьбі із зеленооким лиходієм. Вольт був дуже, дуже сильним. А також неймовірно швидким… От тільки Вольт не знав, що всі його сили – це результат спецефектів та злагоджених дій знімальної групи …

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*