101 ДАЛМАТИНЕЦЬ

101 далматинець українською мовою аудіоказка слухати онлайн

101 далматинець” українською мовою – АУДІОКАЗКА

Жили собі двоє милих далматинців, яких звали Пертіта та Понго. Вони мешкали в затишній квартирі у Лондоні разом зі своїми господарями Анітою та Роджером. У хатніх справах їм допомагала лагідна літня жінка на ім’я Нені. Жили вони дружно і не відали негараздів.

🐾 Читає – Віка Віківна (https://www.instagram.com/svit.kazok/)

🐾 🇹‌ 🇪‌ 🇱‌ 🇪‌ 🇬‌ 🇷‌ 🇦‌ 🇲‌ https://t.me/svitkazok

🐾 Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”: http://www.youtube.com/c/SvitKazok

🐾 П і д т р и м а т и проєкт “СВІТ КАЗОК”: https://www.svitkazok.in.ua/donate/

Слухати аудіоказку “101 ДАЛМАТИНЕЦЬ” на YouTube:

🐾 Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/…

🐾 Вебсайт: https://www.svitkazok.in.ua

🐾 Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

Слухати АУДІО:

Аудіоказка 101 Далматинець розповідає дивовижну пригодницьку історію, що відбулася в Лондоні з господарями цуценят далматинських догів. Далматинець Понго живе зі своїм господарем, холостим композитором Роджером. Одного разу на прогулянці він закохується в чарівну далматинку Пертіту, господиня якої Аніта – дуже мила і хороша жінка.

Не довго думаючи Понго вирішив одружити господарів і знайти щастя з красунею Пертітою. Незабаром після підлаштованої випадкової зустрічі, Аніта і Роджер одружуються, а у їхніх собак народжується 15 прекрасних щенят. Дізнавшись про таке поповнення сімейства, в будинку молодят з’являється давня шкільна знайома Аніти, схиблена на хутрі Круелла, яка пропонує парі купити цуценят. Отримавши тверду відмову, Круелла не зупиняється і наймає двох бандитів, щоб ті викрали цуценят, адже їй так потрібна нова красива шубка.

Пошуки поліції ні до чого не приводять і тоді за справу беруться батьки цуценят, далматинці Понго і Пертіта. За допомогою міських собак, котів і навіть коней батьки швидко знаходять своїх дітей, а так само рятують всіх 99 цуценят, яких приводять в будинок Аніти і Роджера, що в підсумку становить 101 далматинець. 

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. СНІГОВА КОРОЛЕВА (аудіоказка) АУДІОКНИГА українською мовою
  2. Різдвяна казка ДВІ ЯЛИНКИ. Аудіоказка українською мовою.

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*