ОХ ! Казка про Оха. Українська народна казка. Аудіоказка.

oh-kazka-pro-oha-svit-kazok-audiokazka-ukrainski-narodni-kazky-kazka-na-nich-sluhaty-ukrainskoyu-movoyu-onlain-audyoskazka-na-ukraynskom

Колись-то давно, не з моєї пам’яті, мабуть, ще й батьків і дідів наших не було на світі, жив собі убогий чоловік з жінкою, а у них був одним один син, та й той не такий як треба: таке ледащо той одинчик, що господи!

Нізащо і за холодну воду не візьметься, а все тільки на печі сидить та просцем пересипається. Уже йому, може, годів з двадцять, а він усе без штанців на печі сидить — ніколи й не злазить; як подадуть їсти, то й їсть, а не подадуть, то й так обходиться… Батько й мати журяться: — Що нам з тобою, сину, робить? Чужі діти своїм батькам у поміч стають, а ти тільки дурно у нас хліб переводиш! Так йому не до того; сидить та просцем пересипається… Журились-журились батько з матір’ю, а далі мати й каже: — Що ти таки, старий, думаєш з ним, що вже він зросту дійшов, а така недотепа — нічого робить не вміє? Ти б його куди оддав, куди найняв, то, може б, його чужі люди чому вивчили.

➡️Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”: http://www.youtube.com/c/SvitKazok

➡️ П і д т р и м а т и проект “СВІТ КАЗОК”: https://www.svitkazok.in.ua/donate/

➡️ Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/

➡️ Веб-сайт: https://www.svitkazok.in.ua

➡️ Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

Казка про Оха:

 

 

 

Віка Віківна 49 Казок
Якщо Вам подобається те, що ми робимо станьте нашим другом, підтримайте цей проект.

1 коментар

1 Trackback / Pingback

  1. Італійська народна казка "ТРИ ПОМАРАНЧІ" - СВІТ КАЗОК

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*