ТАЧКИ (Cars)

Аудіокнигадля дітей на основі мультфільму Тачки. Про блискавку МакКвіна
Тачки Дісней аудіоказка українською мовою

Аудіоказка “ТАЧКИ” українською мовою

Блискавка МакКвін – егоцентричний гоночний спорткар червоного кольору, мріє виграти знаменитий кубок, роздобути спонсора і перестати нарешті рекламувати дешеві антикорозійні засоби. Але по дорозі на перегони він випадково застряє в селищі міського типу, де знайомиться з місцевими мешканцями, які допомагають йому зрозуміти, що є набагато важливіші речі, ніж слава, призи і спонсори …

tachky-ukrainskoiu-movoiu-povnistiu-1-yutub-v-khoroshii-yakosti-skachat-audiokazka-svit-kazok-slukhaty-kazku-onlain

💰 П і д т р и м а т и (Donate) проект “СВІТ КАЗОК” :

💳 ПриватБанк: https://www.svitkazok.in.ua/donate/

➡️🇹‌🇪‌🇱‌🇪‌🇬‌🇷‌🇦‌🇲‌ https://t.me/svitkazok

✔️Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”: http://www.youtube.com/c/SvitKazok

✔️ Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/…

✔️ Веб-сайт: https://www.svitkazok.in.ua

✔️ Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

Тачки українською мовою СЛУХАТИ онлайн:

Блискавка МакКвін — молодий перспективний гоночний автомобіль, що бере участь у змаганнях за престижний приз, Кубок Великого Поршня. Надзвичайна здібність Блискавки забезпечили йому стрімку кар’єру та популярність, але разом з тим швидкий успіх закрутив молодому таланту голову, зробивши його зарозумілим та занадто самовпевненим.
Тим часом, перша гонка не виявила переможця, тож фінальний заїзд має відбутись у Лос-Анджелесі (Каліфорнія). Туди і відправляється Блискавка. Але, через випадковий збіг обставин, замість Каліфорнії він потрапляє до невеличкого селища Радіаторний Рай, якому спричиняє чималих збитків, ненавмисно вщент зіпсувавши його головну вулицю. Розгнівані мешканці Радіаторного Раю ухвалюють ув’язнити Блискавку та не відпускати його доки він не відремонтує пошкоджену ним дорогу.
Радіаторний Рай колись був розвиненим торговельним містечком, вигідно розташованим біля траси. Подорожні охоче заїжджали до місцевих магазинів та заправок, а місцеві мешканці залюбки постачали їм усе необхідне та отримували за це чесно зароблені гроші. Пастораль скінчилась, коли віддалік було збудовано нову, сучаснішу магістраль, що замінила собою стару трасу. Місто вмить опинилось далеко на узбіччі, покупці перестали його відвідувати, скоро воно зникло з автомобільних карт і мешканці потроху його покинули. Проте ті, хто залишився, усіма силами підтримують містечко та одне одного, плекаючи надію, що люди якось повернуться і життя у місті відновиться. (Вікіпедія)

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*