БІЛЯ КОВЧЕГА О ВОСЬМІЙ

Ульріх Хуб "Біля ковчега о восьмій" аудіокнига українською мовою. Слухати онлайн

“Біля ковчега о восьмій”, Ульріх Хуб

Десь у світах є край, де – скільки сягає око – самі лише сніг та крига.

Утім, якщо пильно придивитися, серед снігу та криги можна помітити три невеличкі постаті. Вони стоять собі укупочці та роззираються навсібіч. Але хоч куди повернуть свої голови – всюди лише сніг та крига, крига та сніг.

Якщо ж придивимося до тих маленьких постатей іще пильніше, то зрозуміємо, що це пінгвіни. Усі троє здаються геть однаковими, і це цілком природно – усі пінгвіни схожі одне на одного. Достатньо побачити одного, щоб мати уявлення про всіх.

Проте, підійшовши до цих трьох пінгвінів ближче, відразу завважимо, що вони все ж трохи різні. Один пінгвін дещо менший за двох інших. Але будьмо обережні! До пінгвінів не слід підходити надто близько. Вони не становлять жодної небезпеки, але від них добряче відгонить рибою.

– Від тебе тхне, – каже один пінгвін іншому.

– Від тебе теж, – відповідає той.

– Не сваріться, – каже малюк, даючи копняка двом іншим.

Слухати аудіокнигу “Біля ковчега о восьмій” українською мовою:

– А хто такий, власне, Бог? – запитав відтак. Коли питаєш пінгвіна, хто такий Бог, його відповідь передбачити доволі складно. – Ох, Боже мій! – забелькотів один пінгвін. – Це складне питання. Словом, Бог дуже великий і дуже-дуже могутній. Він дав десять заповідей і встановив іще багато правил, тож може завдати чимало прикрощів тому, хто їх не дотримується. Але поза тим Він до всіх дуже приязний. – У Нього тільки один малюсінький недолік, – докинув інший пінгвін. – А саме? – поцікавився малий. – Бог невидимий. – То це дуже істотний недолік, – розчаровано зазначив малий пінгвін. – Якщо ніхто не бачить Бога, то ніхто не може й знати напевне, чи існує Бог узагалі.

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*