ДАМБО (Dumbo) 🎈Аудіоказка українською мовою – Ukrainian fairy tales

Великий цирк зачинили на довгу зиму. Та нарешті артисти почали готуватися до весняного турне.

Дамбо – маленьке слоненя з дуже великими вухами, яке живе в цирку. Йому і його мамі доводиться терпіти насмішки не тільки від інших тварин, а й від дітей, які приходять на виставу. Приниженням приходить кінець, коли виявляється, що за допомогою своїх величезних вух слоненя може літати.

➡️Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”: https://www.youtube.com/channel/UCxM9

➡️ Підтримати проект “СВІТ КАЗОК”

➡️ Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/

➡️ Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

(Уривок)

– Дамбо, пір’ячко зовсім не було чарівним! – щосили закричав Тімоті. – Це все ти! Ти вмієш літати!

Дамбо почув його і в останню мить, коли вже був над самісінькою землею, широко розпростав свої вуха і гордо злетів до самісінького купола Цирку.

– Слон летить!  – люди дивувались та завзято аплодували. Клоуни аж роти роззявили. А коли Дамбо пролетів повз них, один клоун від подиву навіть гепнувся у ванну з вершками.

Дамбо став відомий. Але найкраще те, що місіс Джамбо звільнили з в’язниці. Гордощі переповнювали матусю: її син – єдиний слон у світі, що вміє літати! Вона завжди знала, що в ньому є щось особливе…

Директор цирку поселив Дамбо та Місіс Джамбо в окремому вагоні. Вони їздили по різних містах та дивували людей з усього світу.

Відтепер ніхто не сміявся з великих вух маленького Дамбо. Навпаки, всі захоплено спостерігали за літаючим слоном.

Тімоті потоваришував із Дамбо і подорожував із ним повсюди. Він вважав себе  єдиною мишею у світі, як стала пілотом літаючого слона.

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*