Папуга і Ластівка


Аудіоказка українською мовою “Папуга і Ластівка”, Людмила Олександрук

В одній добропорядній сім’ї жив собі папуга, і був у нього маленький, але дуже затишний будиночок. А в тому будиночку чого тільки не було: і жердинка, на якій папуга любив подрімати після смачного обіду, і люстерко, в якому він часто милувався своїм відображенням, і гойдалка, щоб гойдатися для покращення настрою.

Та найголовнішим надбанням папуга вважав своє ім’я, найгарніше ім’я на всьому білому світі, яке він з гордістю міг вимовити сам! Його звали Арчибальд. Але близьким і друзям він дозволяв називали себе просто Арчі.

Аудіоказка українською “Як ослик Мося друзів шукав”(Людмила Олександрук)


Ослик Мося має дуже добре серце і веселу вдачу, але у нього зовсім немає друзів.

Запитаєте: «Чому?». Та все тому, що наш ослик занадто сором’язливий і невпевнений у собі. Йому завжди здається, що він не досить розумний, не досить красивий, не досить спритний. Хто ж з ним, з таким, захоче товаришувати?

➡️Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”: http://www.youtube.com/c/SvitKazok

➡️ Підтримати проект “СВІТ КАЗОК”: https://www.svitkazok.in.ua/donate/

➡️ Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/…

➡️ Веб-сайт: https://www.svitkazok.in.ua

➡️ Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

Аудіоказка ПАПУГА і ЛАСТІВКА (Людмила Олександрук):

Арчибальд замислено подивився у вікно і подумав про те, що у кожного своя територія свободи. Для когось — це синє небо над головою і тісне гніздечко під чужим дахом, для когось — маленька нірка у землі і безкрайні поля або степи. Хтось своєю свободою вважає високі гори, хтось — зелені ліси… А для нього, Арчі, свобода там, де його будинок, де він почувається захищеним, де його люблять і розуміють.

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*