Як ослик Мося друзів шукав (Людмила Олександрук) – АУДІОКАЗКА

Ослик Мося має дуже добре серце і веселу вдачу, але у нього зовсім немає друзів.

Запитаєте: «Чому?». Та все тому, що наш ослик занадто сором’язливий і невпевнений у собі. Йому завжди здається, що він не досить розумний, не досить красивий, не досить спритний. Хто ж з ним, з таким, захоче товаришувати?

І ось одного сонячного ранку ослик Мося, як завжди, прокинувся у доброму гуморі. Він охайно застелив своє ліжечко, умився, почистив зубки і вийшов з будиночка пощипати на лужку свіжої соковитої травички. Але тільки-но Мося нахилив голову і потягнувся за зеленою стеблиною, як йому прямісінько на носа впало щось маленьке зеленувато-коричневого кольору. Спочатку осликові здалося, що то сухий корінчик якоїсь рослини, принесеної вітром з поля. Та коли він звів до носа очі і придивився уважніше то побачив, що корінчик має голову з великими очима на якій зверху ростуть тоненькі довгі вусики, має тулуб з крильцями і аж три пари лапок з яких остання, задня пара, набагато довша за дві передні і зігнута колінцями назад. (джерело: сайт kazka.in)

Казки про тварин:

“- От якби в мене така була  шубка біленька та пухнаста, я б тоді точно нікого не боявся – подумав про себе зайчик. Дні швиденько збігали. Зима, як справжня господарка, вирувала серед лісу, то сніжку підсипала то морозом щипалася. Ганяла сірого вухастого зайця від куща до куща, щоб той не замерз. І одного ранку, коли заєць ще міцно спав під кущем сталося диво: Миколай одягнув зайця в білу кожушину.

Бонго – цирковий ведмедик. Гарненький та моторний. Сказати точніше – дуже симпатичний, найсимпатичніший з усіх ведмежат, що будь-коли виступали на цирковій арені.

Поки Терезчиної господині немає вдома, удвох із сусідським псом Бровком вони мандрують сторінками улюблених книг, відвідують виставку собак і навіть полюють на чупакабру…

  • Як ослик Мося друзів шукав (Людмила Олександрук) – АУДІОКАЗКА

Слухати аудіо:

➡️Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”: http://www.youtube.com/c/SvitKazok

➡️ Підтримати проект “СВІТ КАЗОК”: https://www.svitkazok.in.ua/donate/

➡️ Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/…

➡️ Веб-сайт: https://www.svitkazok.in.ua

➡️ Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

Картинка з осликом:<a href=”https://pngtree.com/”>Graphics from pngtree.com</a>

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. ПАПУГА і ЛАСТІВКА (Людмила Олександрук) АУДІОКАЗКА українською
  2. Казки українською (АУДІОКАЗКИ) - Як ослик Мося вчив друзів рахувати

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*