ПОКАХОНТАС

Покахонтас-аудіоказка-українською-мовою-слухати-онлайн
казка українською мовою про принцесу Покахонтас казки Дісней

Чотириста років тому британський корабель прямував до Америки, яку тоді населяли її корінні жителі, індіянці. На борту корабля плив вродливий молодий чоловік на ім’я Джон Сміт. Доля звела юнака з вродливою індіянською принцесою Покахонтас, однак на шляху до їхнього щастя занадто багато перешкод…

Читає: Вікторія Ткачук (https://www.instagram.com/svit.kazok/)

Сайт: www.svitkazok.in.ua

Аудіоказка українською мовою “Покахонтас”:

ІНШІ АУДІОКАЗКИ ДІСНЕЙ:

Крижане серце (аудіоказка)

Головна героїня, безстрашна й невгамовна Анна, вирушає у небезпечну мандрівку в супроводі простакуватого мешканця гір Крістофа та його вірного оленя Свена. Дівчина збирається відшукати свою сестру Ельзу, котра крижаною магією перетворила королівство Арендел на царство вічної зими. На шляху їм доведеться здолати небезпечне високогір’я, зустрітись із загадковими тролями й веселим сніговиком Олафом. Анна та Крістоф вирушають на боротьбу зі стихією, аби врятувати королівство.


Бембі (аудіоказка)

У лісі стояла весна, все кругом цвіло в зеленіло. Пташки поверталися з теплих країв, звірі прокидалися від довгого зимового сну. Новина! Новина! – защебетали пташки одного ранку. – Слухайте всі! Сьогодні вночі народився лісовий принц!


Білосніжка (аудіоказка)

Всесвітньо відома казка про принцесу Білосніжку, яка через свою мачуху змушена покинути рідний замок… Проте добре серце дівчинки, її ніжність і любов до всього живого допомагають пережити важкий момент у житті. Вона знаходить вірних  друзів гномів, а згодом і справжнє кохання.


Пітер Пен
Відважна
Красуня і Чудовисько

✍️Підписатись на канал “СВІТ КАЗОК”: https://www.youtube.com/channel/UCxM9…

📜Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*