Пригоди НЕЗНАЙКА і його товаришів

pryhody-neznaika-i-yoho-tovaryshiv-slukhaty-ukrainskoiu-movoiu-onlain

«Пригоди Незнайка і його товаришів»  — казка М. М. Носова, перша частина трилогії про Незнайка. ( #Пригоди_Незнайка )

У казковій країні, у Квітковому місті, мешкали крихітні чоловічки — «коротульки». Кожен з них «був на зріст як невеличкий огірок». У місті росло багато квітів, і навіть вулиці мали квіткові назви: вулиця Дзвіночків, алея Ромашок, бульвар Волошок. Через місто протікав струмок, який коротульки звали Огірковою річкою.

В одному з будинків, що стояв на вулиці Дзвіночків, жили шістнадцять коротульок: Знайко, механіки Гвинтик і Шпунтик, лікар Пілюлька, музикант Гусля, художник Тюбик, мисливець Кулька, а також Бурчун, Мовчун, Пончик, Поспішайко, Забудько, Сахарин Сахаринович Сиропчик, брати Якосьбудько і Либонько, і нарешті головний герой — Незнайко.

Так його назвали за те, «що він нічого не знав». Він носив яскраво-блакитний капелюшок, жовті, канаркові штани й оранжеву сорочку з зеленою краваткою.

➜ Читає – Віка Віківна https://www.instagram.com/svit.kazok/

🇹‌ 🇪‌ 🇱‌ 🇪‌ 🇬‌ 🇷‌ 🇦‌ 🇲‌ https://t.me/svitkazok

Канал на YouTube#СВІТКАЗОК

Слухати аудіоказку “ПРИГОДИ НЕЗНАЙКА і ЙОГО ТОВАРИШІВ” онлайн:

Інші аудіоказки про пригоди на каналі СВІТ КАЗОК:
1. Мишеня Пік – Аудіоказка

Крихітне мужнє польове мишенятко Пік, що пережило корабельну катастрофу на річці, спромоглося розтопити кригу жорстокості, врятуватися від білих мартинів, щуки, сови, побудувати затишний будиночок.

2. Чарівник Смарагдового Міста (Олександр Волков)

Дівчинка Еллі зі штату Канзас та її вірний песик Тотошка потрапляють до Чарівної країни.

Буревій, викликаний злою чарівницею Гінгемою, переніс будиночок-фургон з Еллі та Тотошкою через Велику пустелю та високі гори. Добра чарівниця Вілліна спрямувала фургон так, що він приземлився прямісінько на голову Гінгеми та розчавив її.

3. Дивовижні мандри Нільса з дикими гусьми (Сельма Лагерлеф)

 Дивовижна подорож сільського хлопчика Нільса Хольгерсона з дикими гусьми — одна з найулюбленіших книжок дітвори в усьому світі. 

Неймовірні пригоди, чудесні перетворення, цікаві бувальщини тримають юного читача у приємній напрузі з перших і до останніх сторінок книжки, яка по праву належить до золотого фонду кращих творів світової літератури для дітей.

4. Ваяна (Moana)

Тисячі років тому на одному з численних островів Океанії жило плем”я , яке очолював хоробрий вождь Туї.

Доньку вождя, Ваяну, завжди манили безмежні води Тихого океану. І от одного разу вона вирушила у дивовижну мандрівку, в якій зустріла напівбога Мауї й пережила безліч незвичайних пригод.

5. Карло Коллоді “ПРИГОДИ ПІНОККІО”

У казці Піноккіо — дерев’яна лялька, хлопчик з довгим носом, якого зробив з дерева столяр Джепетто. Як тільки лялька почала ходити, вона втекла з хати Джепетто до міста назустріч власній долі. Після різних пригод та зустрічей з шахраями Лисицею, Котом, власником лялькового театру Вогнежором, страшним морським чудовиськом та доброю Феєю Піноккіо обертається у справжнього хлопця.

3 коментарі

  1. В його кімнаті не було такого місця, де б не лежали книги. Від читання книг Знайко став дуже розумний. Тому всі його слухались і дуже любили. Він завжди ходив у чорному костюмі, а коли сідав за стіл, чіпляв на ніс окуляри й починав читати яку-небудь книгу, то зовсім був схожий на професора. В цьому ж будиночку жив відомий лікар Пілюлька, який лікував коротульок од усіх хвороб. Він завжди ходив у білому халаті, а на голові носив білий ковпак з китичкою. Жив тут також знаменитий механік Гвинтик із своїм помічником Шпунтиком; жив Сахарин Сахаринович Сиропчик, який прославився тим, що дуже любив газовану воду з сиропом. Був він дуже чемний. Йому подобалось, коли його називали по імені й по батькові, й не подобалось, коли хто-небудь звав його просто Сиропчиком. Жив ще в цьому будиночку мисливець Кулька. В нього був маленький собачка Булька й ще була рушниця, яка стріляла корками. Жив художник Тюбик, музикант Гусля та інші коротульки: Поспішайко, Бурчун, Мовчун, Пончик, Забудько, два брати Якосьбудько й Либонько. Але найвідомішим серед них був малюк, на ім’я Незнайко. Прозвали його Незнайком за те, що він нічого не знав.

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*