“Денискові оповідання” Віктор Драгунський (АУДІОКАЗКА)

денискові оповідання слухати
sluhati-kazku-ukraїnskoyu-movoyu-audіokazka-pro-prigodi-deniskovі-opovіdannya-yutub-bezkoshtovno-onlajn-ukrainian-fairy-tale-svіt-kazok (2)

Слухати АУДІОКАЗКУ українською мовою про смішні й незвичайні історії, що відбуваються з пустотливим, кмітливим вигадником Дениском…

“Денискові оповідання” (1966р.) , автор: Віктор Драгунський

➡️Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”: https://www.youtube.com/channel/UCxM9

➡️ Підтримати проект “СВІТ КАЗОК”

➡️ Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/

➡️ Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

 

 

Таємне стає явним (уривок)

“А я лишився з кашею наодинці. Спочатку поплескав її ложкою. Потім посолив. Попробував – не можна їсти! Тоді я подумав, а може, цукру бракує? Посипав цукром, покуштував… Ще гірше стало. Я ж кажу, що не люблю кашу.
А до того ж вона була ще й густою. Якби хоч вона була рідка, тоді, можливо, я зажмурився б і випив її. І я взяв та й долив у кашу кип’ятку. Але вона не стала смачнішою, а була слизькою, липкою і гидкою. Найгірше те, що коли ковтаю, горло саме стискається і виштовхує цю кашу назад. Дуже прикро. Бо ж у Кремль страх як хочеться! Аж тут я згадав, що в нас є хрін. Із хроном, здається, майже все можна з’їсти! Я взяв та й вилив у кашу всю баночку, а коли трішки скуштував, у мене аж очі на лоба полізли і зупинилось дихання, і я, мабуть, знетямився, бо взяв тарілку, хутко підбіг до вікна й виплеснув кашу на вулицю. Потім повернувся і сів за стіл.”

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Аудіоказка українською.РОЗУМНА СОБАЧКА СОНЯ. Казки для дітей.
  2. МИШЕНЯТКО МИЦИК аудіоказка українською мовою - СВІТ КАЗОК

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*