“КОЗЕТТА” – Віктор Гюго

слухати повість козетта віктора гюго онлайн українською мовою
Віктор Гюго "Козетта"

Повість для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Уривок із роману “Знедолені” Віктора Гюго (1862 р.) – “Козетта”. Автор з любов’ю і співчуттям висвітлює важке життя простих людей.

Козетта – дівчинка-сирітка, яка живе у чужих жорстоких людей в голоді та муках. Проте зустріч з добрим Жаном Вальжаном повністю змінює  її життя. Нарешті Козетта знаходить щастя.

Слухати інші схожі аудіоказки:

➡️Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК” в YouTube

➡️ П і д т р и м а т и проект “СВІТ КАЗОК”
➡️ Instagram

➡️ Веб-сайт: https://www.svitkazok.in.ua

➡️ Facebook

Слухати аудіоказку “КОЗЕТТА” (Віктор Гюго):

 * * *

“Поки Козетта була зовсім мала, вона була попихачем для двох хазяйських дітей. А як стала підростати – їй не минуло ще й п’яти років, – з неї зробили служницю для всього будинку.

Вона замітала кімнати, двір, вулицю, мила посуд, носила важкі речі. Тенардьє гадали, що вони вправі робити так, бо мати, яка весь час жила в Монтрейлі, почала неакуратно платити. Вона затримала гроші вже за кілька місяців.”

* * *

“Несправедливість зробила її дражливою, а нужда – негарною. Залишилися їй самі чудесні очі, на які боляче було дивитись. Вони були великі-великі, і через те сум у них здавався ще більшим. Сусіди прозвали її Жайворонок. Людям подобалось кликати так маленьку істоту, трохи більшу за пташку, дівчинку, яка тремтіла і з холоду, й від страху, ранком уставала перша й завжди, ще перед світом, бігала вже вулицею або полем.”

 

2 Trackbacks / Pingbacks

  1. КАРЛИК НІС (Вільгельм Гауф) - аудіоказка українською - СВІТ КАЗОК
  2. ХОЛОДНЕ СЕРЦЕ (Вільгельм Гауф) - АУДІОКНИГА українською мовою

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*