10 казкових романтичних історій (АУДІОКАЗКИ)

Невеличка підбірка романтичних аудіоказок до ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ на www.svitkazok.in.ua

1. “Білосніжка і семеро гномів”

Всесвітньо відома казка про принцесу Білосніжку, яка через свою мачуху змушена покинути рідний замок…

Проте добре серце дівчинки, її ніжність і любов до всього живого допомагають пережити важкий момент у житті. Вона знаходить вірних  друзів гномів, а згодом і справжнє кохання.Казка за мультфільмом Уолта Діснея “Білосніжка і семеро гномів”(1937)


2. “Спляча красуня”

Дивовижна історія кохання принцеси та її рятівника.

У один прекрасний час у чарівній країні у короля і королеви народилася донька. Звичайно, все королівство цьому дуже зраділо. На бенкет було запрошено сім добрих фей. Ось тільки забули запросити ще одну стару відьму, яка через таку образу наклала прокляття на дівчинку, – принцеса помре від уколу веретена, як тільки їй виповниться 16 років. Добрі феї намагалися зняти прокляття, але змогли тільки змінити його дію – дівчинка не помре, а буде спати, доки її не розбудить поцілунок.

3. “Крижане серце”

Чудова, надзвичайно красива, весела і захоплююча казка.

Головні герої аудіоказки— принцеса Анна і простий хлопець-селянин Крістоф зі своїм вірним супутником-оленем на ім’я Свен. Вони дізналися, що Ельза, сестра Анни, може впоратися із зимовим прокляттям, тому всі разом вирушають далеко в гори на її пошуки. Анні і Крістофу доведеться стати справжньою командою, щоб врятувати своє королівство і своїх близьких.

4. “Кресало”

Ішов солдат по дорозі: раз, два! раз, два! Ранець за спиною, шабля при боці. Йшов він додому з війни.

У казці солдат звільняє принцесу з ув’язнення і стає її чоловіком. Народ обирає солдата королем замість знищених чарівними собаками попередніх правителів.

5. “Дикі лебеді”

Давним-давно жив один король. У нього було одинадцять синів і одна донька Еліза.

Добре жилося дітям, але раптом сталося нещастя.
Мати їх померла, а король одружився на злій королеві, яка не злюбила бідних дітей.
Вона віддала Елізу на виховання в село селянам, а принців перетворила на диких лебедів.

6. “Снігова королева”

Казка оповідає історію дітей Герди і Кая, що товаришували до того зимового дня, коли в очі Кая влучив уламок диявольського дзеркала і змінив його світогляд таким чином, що все гарне і добре він сприймав тепер як потворне та погане.

Добрий хлопчик перетворився на норовливу дитину, злу і жорстоку. Крім того, він став повністю залежним від незнайомої жінки, яка заманила його до себе. Одного разу, незважаючи на попередження, хлопчик прив’язав свої сани до карети зимової дами і поїхав з нею в невідомому напрямку. Це була титулована Снігова королева, правителька крижаної землі, що не знала жодних теплих, щирих почуттів. Вона хотіла використати Кая для своїх цілей. Покинута сумна Герда вирушила на пошуки Кая, незважаючи на численні небезпеки й зрештою, після багатьох пригод, змогла знайти свого друга та зцілити його.

7. “Лускунчик і мишачий король”

У іграшки-лускунчика, що дістався у подарунок Марі, виявляється, дивовижна історія, і дівчинці доведеться зіграти в цій історії свою роль.

Реальне (життя родини Штальбаумів) і казкове (історія Лускунчика) переплітаються так по-мистецькому, що можна заплутатися в здогадках: чи це війна іграшок і мишей приснилася Марі, чи це було насправді. Лускунчик – лялька чи зачарована людина. Інакше кажучи, у святкову ніч дива трапляються.

8. “Рататуй”

Головного героя звуть Ремі. Він живе в Парижі зі своєю щурячою зграєю.

Молодий пацючок має мрію – стати поваром та готувати для одного з найвідоміших у місті ресторанів. Доля зводить його з початківцям поваром-недотепою Лінгвіні, який не володіє жодним з талантів крисюка. Дружба в них одразу ж не заладилася, але виявилось, що об’єднавши свої зусилля, кожен з героїв може досягти небувалих висот.

9. “Чарівний тирамісу”

Кохання приходить у будь-якому віці.


Казку написала талановита письменниця Ольга Зозуля під псевдонімом Лі Ольгерсон.

 “Бабуся Елені була чудовою, сучасною
літньою жінкою, яка носила бездоганні зачіски, бездоганний манікюр і низку довгого бурштинового намиста. А ще вона була страшенною театралкою.”

10. Стоптані черевички”

Жив – був колись король. Було у нього дванадцять дочок, одна іншої красивіша.

Спали вони всі разом в одній залі, і ліжка їх стояли поруч; ввечері, коли вони лягали спати, король закривав двері і замикав її на засув. А вранці, коли він її відкривав, то завжди помічав, що туфліу дочок всі від танців стоптані, і ніяк він не міг зрозуміти, як це відбувається. І звелів король по всьому королівству, що той, хто дізнається, де це вони ночами танцюють, може вибрати одну з них собі в дружини, а після його смерті стати королем. Але хто з’явиться, і протягом трьох днів і ночей про це не довідається, тому голова з плечей.

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*