Жила-була СНІЖИНКА (Надія Красоткіна)

Жила-була Сніжинка, автор: Надія Красоткіна

“Жила-була Сніжинка”  Казка про природу

❄️Автор: Надія Красоткіна

❄️У великої чорної хмари народились сніжинки. Вони були ще зовсім маленькі, і хмара їх тримала при собі, щоб підросли. Вона дуже любила своїх маленьких красунь і надзвичайно тішилась ними. Хмара носилась з ними над Землею і показувала маленьким сніжинкам довкілля, яке вони колись, коли підростуть, зроблять білим-білим, і тоді люди називатимуть свою Землю білим світом. Сніжинкам це дуже подобалось, вони із задоволенням роздивлялись все навколо і мріяли швидше підрости.

І ось настав час, коли сніжинки стали вже зовсім великі, і мати-хмара випустила їх у широкий світ. О! Як це було прекрасно! Сніжинки закружляли над Землею у веселому таночку і літали, літали… А поміж ними всіма була одна чарівна, не схожа на інших Сніжинка. Вона була така гарна, така чарівна, що кращої ще ніколи не бачив світ. Сніжинка була така легка, така срібляста! Вона так чудово танцювала, що з нею ніхто не міг зрівнятись. Довго носились над Землею у казковому танці білі сніжинки, так довго, що деякі потомились і почали опускатись на поля і ліси, на річки і гори, на будинки і подвір’я, де жили люди. І світ справді став білий-білий! А наша Сніжинка все танцювала і танцювала, вона ніяк не могла зупинитись: так їй подобалось літати високо, кружляти в морозному повітрі і все навколо бачити. Та і вона нарешті втомилась і плавно почала спускатись до Землі. Але побачила вона найвищу ялинку і вирішила присісти на її верхівку. Сніжинка присіла на самий вершечок ялини і замилувалась навколишнім краєвидом. Так гарно було навкруги, чисто, біло і пахло морозом і свіжістю.

❄️Ч и т а т и онлайн

➡️Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”: http://www.youtube.com/c/SvitKazok

➡️ П і д т р и м а т и проект “СВІТ КАЗОК”: https://www.svitkazok.in.ua/donate/

➡️ Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/…

➡️ Веб-сайт: https://www.svitkazok.in.ua

➡️ Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

 

Зимові казки українською мовою для дітей:

 

 

  • Зимова казка (аудіоказка) “Жила-була Сніжинка” (Надія Красоткіна)

 

 

❄️Ліцензія Creative Commons (казка)

Надія Красоткіна ліцензує твір на умовах Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна.
https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.uk

_________________________________________

Жила-була СНІЖИНКА (казка про природу) – АУДІОКАЗКА українською мовою is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Permissions beyond the scope of this license may be available at 2bedtimestories@gmail.com.
http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

1 Trackback / Pingback

  1. Зимова казка (АУДІОКАЗКА) про БУРУЛЬКУ, автор Оксана Іваненко

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*