ВАЛЕНТИН та АЙШІТЕРУ

kazka-do-dnia-zakokhanykh-valentyn-ta-aishiteru-li-olherson-olha-zozulia-svit-kazok-do-dnia-valentyna-pro-kokhannia-romantychna-.mp4

Романтична історія до Дня Закоханих. Зі збірки “МАГІЯ ЗИМОВИХ СВЯТ” від авторки Лі Ольгерсон та ілюстраторки Джу Лі.

Чотирнадцяте лютого не передбачало нічого романтичного. Принаймні мені…

Романтика в моєму житті не розквітла, а радше зів’яла. Змалечку я старанно готувалася до свята Всіх Закоханих: вирізала сердечка, клеїла у листівки. Згодом пекла тістечка, та рожеві капкейки.

Проте, що б я не робила, мій Валентин до мене так і не прийшов. До того ж в коледжі на Валентинів ‘Potluck dinner’* я єдина не отримала жодного подарунка. Це стало останньою краплею.

Тому я зневірилася, плюнула на це клоунське свято й тепер живу собі звичайним життям. По-моєму, те що треба. Усіляку романтичну маячню я тепер просто висміюю.

Автор: Лі Олгерсон

Читає: Вікторія Ткачук

Слухати аудіоказку до Дня Закоханих “ВАЛЕНТИН та АЙШІТЕРУ”

Вмостившись за кавувальним столиком біля вікна, я пила каву, їла круасан і роздивлялася перехожих, які вже почали з’являтися на вулицях нашого туманного міста. Хтось ніс квіти, хтось – валентинки й цукерки; якась дівчина пила на ходу капучино й всміхалася, читаючи (це точно) романтичне послання в телефоні. Місто любило це свято і його романтичний дух, що ширився довкола, змішуючись з пахощами кави й свіжих булочок. Немов зцілившись від сну, я заходилася розпаковувати прикраси.

БІЛЬШЕ РОМАНТИЧНИХ АУДІОКАЗОК ТУТ

🔴 СВІТ КАЗОК (АУДІОКАЗКИ УКРАЇНСЬКОїЮ):

Сайт: https://www.svitkazok.in.ua/
Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok
Сторінка у Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/
Канал в Telegram: https://t.me/svitkazok

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*