СНІГОВА КОРОЛЕВА

Ганс Крістіан Андерсен "Снігова королева". Аудіоказка українською мовою.

Ганс Крістіан Андерсен “СНІГОВА КОРОЛЕВА”

“Снігова королева” – аудіокнига українською мовою.

Казка розповідає історію дітей Герди і Кая, що дружили до того зимового дня, коли в очі Кая влучив уламок диявольського дзеркала і змінив його світогляд таким чином, що все гарне і добре він сприймав тепер як потворне та погане.

Підписуйтесь на канал “СВІТ КАЗОК”

 Підтримати проект “СВІТ КАЗОК”: https://www.svitkazok.in.ua/donate/

 Instagram: https://www.instagram.com/svit.kazok/

Веб-сайт: https://www.svitkazok.in.ua

 Facebook: https://www.facebook.com/svit.kazok/

СНІГОВА КОРОЛЕВА аудіокнига:

Ну так, починаємо! Коли ми дійдемо до кінця цієї історії,— ми знатимемо більше, ніж зараз.

Так ось, жив один лютий чорт. Він був дуже лютий, він був сам сатана! Якось він був у дуже хорошому настрої, тому що зробив собі дивне дзеркало. Це дзеркало мало незвичайну властивість — все хороше і прекрасне зменшувалося в ньому до неможливого, а все негідне і погане виступало чіткіше і здавалося ще гіршим.

Читати онлайн

Невеличкий перелік ЗИМОВИХ АУДІОКАЗОК, які можуть Вас зацікавити:

Останній день перед Різдвом минув. Зимова, ясна ніч настала. Глянули зірки. Місяць велично виплив на небо посвітити добрим людям та всьому світові, щоб усім було весело колядувати й славити Христа.

“Знову Різдво без снігу” -, сумовито подумала Марісоль, дивлячись у вікно. Надворі було темно, лише де-не-де світилися віконця сусідніх хатин і мерехтіли зорі.

Усі казали, що я дуже гарна, і ялинки навіть сердилися на стару ринву, що я прикрашаю її, а не їх. Але навіщо була мені моя краса, коли я лишалася холодною нерухомою крижинкою? Як я заздрила сніжинкам, що літали в повітрі!

Прокоментуй першим

залишити коментар

ваш email не буде відображено.


*